Loading color scheme

Správnou údržbou a servisováním prodloužíte životnost výrobku

Servisní práce provádíme na všechny typy plastových a hliníkových oken a dveří. Máme široké servisní zázemí, díky kterému jsme pro Vás schopni provést servis oken celé budovy, nebo pouze konkrétního okna. Správnou preventivní údržbou docílíte delší životnosti oken a prodloužíte požadované vlastnosti a funkce.

V případě zájmu a potřeby Vám kompletně vyměníme všechna plastová okna i hliníkové dveře za nové. Provádíme také kompletní výměnu poškozeného, opotřebeného nebo zničeného celoobvodového kování. Vyměňujeme buď kompletní kování, nebo jen potřebnou část.

Servisní úkony většinou obsahují: promazání pohyblivých části kování, kompletní kontrola stavu oken, kontrola celoobvodového kování a rámových protikusů, utažení klik, seřízení chodu křídla, a další...

Vyloupili Vás nebo máte jiným způsobem poškozené vstupy do budovy, nebo také v případě havarijního stavu oken a dveří jsme schopni servisní a opravné práce provést v nejkratším možném termínu.

Můžete si vybrat ty nejlepší materiály za nejvyšší cenu, ale pokud vaše plastová a hliníková okna a dveře nebudou správně zabudována a pravidelně servisována, nemůžete očekávat, že budou splňovat vaše nároky po dlouhou dobu a že budou fungovat tak, jak mají. Jedině správná montáž a servis vám zajistí spokojenost s novými okny a dveřmi.

Zásady správné montáže oken a dveří

Stavební otvory, do kterých budou instalována nová okna a dveře, musejí být řádně provedeny a připraveny. Otvory mají mít svislé boční stěny a parapet a nadpraží mají mít vůči svislicím pravý úhel. Tyto i další podmínky jsou stanoveny v technických normách. Rozměry oken jsou vždy menší než rozměry připravených otvorů. Rozdíl je určen stavební dokumentací. Důležitá je také šířka připojovací spáry. Podklad připravený pro montáž musí být suchý a čistý. Montáž je nutno provádět v teplotách vyšších než 5 stupňů. Další podmínky správné montáže určuje výrobce ve své dokumentaci nebo bývají součástí projektové dokumentace.

Servis oken a dveří je zárukou správné funkčnosti

Okna a dveře podléhají stáří dle typu zvoleného materiálu a postupně se snižuje míra jejich základních funkcí, kterými jsou omezení hluku a tepelná izolace. Tím přicházíte i o úsporu energie. Dochází k opotřebí dorazových těsnění, přestanou fungovat mechanické prvky, projeví se následky nekvalitní montáže oken a dveří a další vady. Tomu lze zamezit pravidelným servisem. Pro starší okna a dveře byly typické zcela jiné vlastnosti, než pro technologicky vyspělé současné produkty. Pokud však byla starším oknům a dveřím dopřána pravidelná údržba, zůstala okna plně funkční.

Servis oken a dveří v Moravskoslezském kraji

Naší zaměstnanci jsou dlouhodobě školení v problematice servisování a seřizování oken a dveří. Technici přijedou k Vám a provedou servisní úkony přímo na místě. Okna a dveře jsou nedílnou a důležitou součástí každé stavby. Jejich výběr a vlastnosti ovlivňují funkčnost i trvanlivost a zapomenout nelze ani na estetickou stránku oken a dveří. Také způsob, jakým budou okna do stavby zabudována, sehrává výraznou roli. Vždy je potřeba uvážit, jaký bude přesný a konkrétní účel těchto stavebních výplní, a podle toho pak zvolit nejvhodnější materiál pro vaše okna a dveře. Jak dveře, tak okna se vyrábějí z více materiálů. Nejžádanější jsou plastová okna a dveře, dalšími možnostmi jsou hliníková okna a okna ze dřeva. Pro každý z těchto materiálů jsou typické určité vlastnosti a vhodnost použití, proto je vše nutné důkladně uvážit a zaměřit se nejen na cenu, ale i na užitné vlastnosti.

 

Máte zájem o plastová nebo hliníková okna a dveře?

Výběr oken je zásadní rozhodnutí, které člověk dělá obvykle jednou za život. Neváhejte proto kontaktovat naše odborníky, kteří Vám s výběrem rádi pomohou.

Volejte: +420 725 572 974

alfa 01

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.