by ula

Servis a údržba

Pečujeme o naše zákazníky i po realizaci

Rozsáhlé servisní zázemí

Působení v celém MS kraji

Zkušený servisní tým

Rychlá reakce při vyloupení

Klempířské práce

Servis a údržba plastových a hliníkových oken a dveří

Naši zaměstnanci jsou dlouhodobě školení v problematice servisování a seřizování oken a dveří. Technici přijedou k Vám a provedou servisní úkony přímo na místě.

Servisní práce provádíme na všechny typy plastových a hliníkových oken a dveří. Máme rozsáhlé servisní zázemí, díky kterému jsme pro vás schopni provést servis oken celé budovy, nebo pouze konkrétního okna. Správnou preventivní údržbou docílíte delší životnosti oken a prodloužíte požadované vlastnosti a funkce.

Vyloupili vás nebo máte jiným způsobem poškozené vstupy do budovy, nebo také v případě havarijního stavu oken a dveří jsme schopni servisní a opravné práce provést v nejkratším možném termínu.

Co zahrnují servisní úkony?

Jak co nejvíce prodloužit životnost oken a dveří? Čtěte v našem magazínu!

Můžete si vybrat ty nejlepší materiály za nejvyšší cenu, ale pokud vaše plastová a hliníková okna a dveře nebudou správně zabudována a pravidelně servisována, nemůžete očekávat, že budou splňovat vaše nároky po dlouhou dobu a že budou fungovat tak, jak mají. Jedině správná montáž a servis vám zajistí spokojenost s novými okny a dveřmi.

Servis a údržba plochých střech

Máme dlouholeté zkušenosti s údržbou a obnovou střešních ploch. Povětrnostní vlivy esteticky i povrchové narušují střešní krytiny. Je proto vhodné udržovat střechu čistou a zachovat její původní vlastnosti. 

Kvalita střechy a pravidelná údržba určují životnost střešní konstrukce i hydroizolace. Kontrolami a opravami, které budou prováděny včas a v pravidelných intervalech, se předejde rizikům, ke kterým dochází v průběhu užívání střechy. Většinou se jedná o problémy se zatékáním, voda v domě může způsobit mnoho potíží. Nepočítejte s tím, že by i ta sebedokonalejší střecha byla zcela bezúdržbová.

Střechy je potřeba kontrolovat alespoň jednou za rok, lépe dvakrát ročně – před zimou a po zimě. Kontrolovat střechu je vhodné i po velkých deštích nebo klimatických katastrofách – krupobití, vichřici a podobně.

Co zahrnují servisní úkony?

Poptávka

Konzultace, zaměření a kalkulace je u nás vždy ZDARMA.

    Zaškrtnutím tohoto políčka udělujete souhlas s používáním vašich osobních údajů v rámci všeobecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR)

    Používáme cookies, abychom dokázali měřit návštěvnost webových stránek a personalizovat reklamu. Souhlasím Podrobnosti