Hliníková okna
a dveře

Zaměření a kalkulace zdarma
Výroba i montáž
Seřízení oken a dveří
Hliníkové fasády a výkladce

Komplexní revitalizace domů

Zateplení fasád a střech
Oprava lodžií a balkónů
Hydroizolace spodní stavby

Již 30 let jsme vaším partnerem v oblasti rekonstrukcí budov

V čem jsme bezkonkurenční?

01

Rychlá realizace

Máme vlastní tým zkušených zaměstnanců a velkou moderní výrobnu. Realizace zakázek a montáž proto probíhá rychle a bez průtahů.

02

Místní rodinná firma

Na trhu jsme již 30 let a za tu dobu jsme v Moravskoslezském kraji zrealizovali tisíce zakázek.

03

Výroba, montáž i servis

Jsme přímí výrobci, plastová a hliníková okna a dveře vyrábíme sami na moderních strojích.

04

Dlouhá životnost naší práce

Kombinace těch nejlepších materiálů na trhu a naší precizní práce vede k bezkonkurenční životnosti námi realizovaných zakázek.

Jste vlastníci nebo spoluvlastníci rodinného domu, nebo trvale obývané rekreační stavby? Jsou všichni členové vaší domácnosti příjemci starobního důchodu nebo invalidního důchodu 3. stupně, nebo vaše domácnost pobírala v období od 12. 9. 2022 příspěvek na bydlení? Pokud splňujete tyto předpoklady, můžete si zažádat o dotaci.

Jsme rodinný podnik s třicetiletou tradicí

Společnost vznikla v roce 1991 a za dobu existence si vybudovala stabilní místo na stavebním trhu s řadou kvalitních referencí.

Co o nás říkají zákazníci?

Čtěte zajímavosti v našem Magazínu

  • Údržba plastových oken. Jak na ní?

    by Igor

    Plastová okna se těší vysoké oblibě především díky svým vlastnostem, které vám dodají vysoký komfort, brání úniku tepla a nevyžadují náročnou péči. Pokud chcete, aby vám tato okna dělala radost …

  • Je nám nesmírnou ctí, že díky Vaši přízni můžeme již 30 let realizovat zakázky a dlouhodobě pečovat o naše zákazníky. Věříme, že kvalitně odvedená práce může být po zásluze oceněna …

  • Je nám ctí, že jsme organizací Budujeme hrdé Česko byli oceněni titulem Lídr Moravskoslezského kraje pro rok 2020. Naše společnost se tak objevila na stupních vítězů po boku dalších ryze …

Přidejte se k nám.

Poptávka

Konzultace, zaměření a kalkulace je u nás vždy ZDARMA.

    Zaškrtnutím tohoto políčka udělujete souhlas s používáním vašich osobních údajů v rámci všeobecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR)