by ula

Mechanicky kotvené
střechy Therm

Bezkonkurenční životnost až 30 let

Jaké jsou přednosti mechanicky kotvených střech Therm?

Rychlá realizace

Kvalitní fólie PROTAN

Dlouhá životnost

Celoroční aplikace

DBEJTE NA VÝBĚR KVALITNÍ FÓLIE

Bohužel je na trhu velké množství nekvalitních fólií, které s těží dosahují 10 leté životnosti. Po pečlivém výběru jsme si vybrali jedničku v kvalitě mezi výrobci střešních fólií firmu PROTAN. Tato fólie odolává extrémnímu počasí a na trhu nemá konkurenci. S těmito fóliemi máme téměř 30letou zkušenost a nespočet realizací. Všechny střechy jsou dodnes funkční!

Postup při realizaci mechanicky kotvené střechy

Mechanické kotvení hydroizolačních fólií je nejběžnější systém fixace hydroizolace. Vyznačuje se velmi rychlým prováděním. Využívá se pro lehké střešní konstrukce s podkladovou vrstvou z trapézového plechu, i na běžných podkladech typu dřevo a beton. Kotvení se provádí do nosné vrstvy střešního pláště.

Fólie je kotvena k podkladu po stranách a perforovaná (prokotvená) oblast je překryta další částí fólie. Oba kusy jsou k sobě posléze svařeny pomocí poloautomatických strojů na horký vzduch. Tato technologie zaručuje stejnorodý povrch, kde svár má stejnou či vyšší odolnost jako samotná hydroizolační fólie. Část těchto prací, jako je opracování detailů či svislých ploch se potom provádí pomocí ručních svářecích strojů.

Galerie

Poptávka

Konzultace, zaměření a kalkulace je u nás vždy ZDARMA. Vplňte formulář níže nebo nás kontaktujte na +420 777 721 896.

    Zaškrtnutím tohoto políčka udělujete souhlas s používáním vašich osobních údajů v rámci všeobecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR)