by ula

Therm
Rodinná firma s 30letou historií

Therm spol. s r.o.

Společnost vznikla v roce 1991 a za dobu existence si vybudovala stabilní místo na stavebním trhu s řadou kvalitních referencí. Svým širokým profesním záběrem umíme pro zákazníky nabídnout kompletní servis od vyřízení dotací, vypracování projektové dokumentace, jednání se stavebním úřadem, po realizaci díla včetně koordinací profesí na stavbě, dodávky technologií, záruční a pozáruční servis.

Zakládáme si na seriózním jednání a na vysoké kvalitě provedených prací. Máme vlastní zaměstnance a technické vybavení pro realizaci stavebních prací, včetně vlastního lešení, stavebních a výrobních strojů. Klademe důraz i na průběžné vzdělávání zaměstnanců.

 

Proč spolupracovat s námi?

Rychlá realizace

Rozsáhlé zkušenosti

Kvalifikovaní zaměstnanci

Vysoká kvalita práce

Seriózní jednání

"Mluví za nás čísla. 30 let zkušeností, stovky revitalizovaných budov, tisíce vyrobených oken a dveří. S námi máte jistotu, že ať pro vás zrekonstruujeme střechu, fasádu, vyměníme okna nebo provedeme celek, s výsledkem budete spokojeni!"

Historie společnosti Therm spol. s r.o.

Díky Vaši přízni můžeme již 30 let realizovat zakázky a dlouhodobě pečovat o naše zákazníky. Věříme, že kvalitně odvedená práce může být po zásluze oceněna a to nám dává motivaci pro další inovace a zlepšování služeb. Děkujeme Vám.

Rekonstrukce vnějších fasád areálu společnosti v Ostravě – Zábřehu.
Dokončení přestavby Adámkovy vily v Raškovicích na certifikované zařízení pro seniory.

Zahájení činnosti domova pro seniory v prostorách Adámkovy vily v Raškovicích.

Rozdělení společnosti formou odštěpení sloučením odštěpované části jejího jmění s nástupnickou společností Pinara – Thermika, a.s.

Dokončení a kolaudace apartmánového domu AD Landek v Ostravě – Petřkovicích.

Dokončení rekonstrukce hotelu Adámkova vila v Raškovicích.

Výstavba nové výrobní haly pro výrobu oken v areálu společnosti v Ostravě – Zábřehu.

Rozšíření nabídky služeb o plastová a hliníková okna a dveře.

Rozšíření činnosti o statické injektáže panelových domů. 

Pořízení vlastní nemovitosti v Ostravě – Porubě (sídlo společnosti).

Hydroizolace střech pomocí živičných pásů, klempířské a zámečnické prvky, zateplování interiérů. Hydroizolace střech pomocí měkčeného PVC.

Založení společnosti s předmětem činnosti zateplování staveb. Hydroizolace střech pomocí polyuretanových izolací. Energetická kancelář.