by ula

Podtlakově kotvené
střechy Therm

Bezkonkurenční řešení plochých střech

Jaké jsou výhody podtlakově kotvených střech?

Vakuový systém kotvení pásů Protan SE byl vyvinut v Norsku, kde byl certifikován. Obchodní a technický zástupce firmy Protan pro Českou a Slovenskou republiku, firma Izolprotan s.r.o., uvedl vakuový systém kotvení na trh svou první aplikací podtlakového systému v roce 2001. Od té doby má za sebou firma Protan již celou řadu úspěšných aplikací tohoto systému po celé Evropě. Při použití tohoto systému kotvení se využívá materiál Protan SE.

Rychlá realizace

Kvalitní fólie PROTAN

Dlouhá životnost

Celoroční aplikace

Jak podtlakově kotvené střechy fungují?

Systém v podstatě pracuje tak, že s pomocí speciálních válců (vakuových ventilů) odvádí vzduch zpod hydroizolační fólie tím účinněji a efektivněji, čím větší je síla větru, která na něj působí. Důležitou podmínkou pro funkčnost celého systému je, aby podkladem, na kterém fólie leží, nemohl pronikat vzduch.

Tento systém se obzvlášť hodí, pokud: - je zakázáno či znemožněno použití klasického mechanického kotvení, a pokud podklad není vhodný pro použití některé z klasických metod.

Reference

Poptávka

Konzultace, zaměření a kalkulace je u nás vždy ZDARMA. Vplňte formulář níže nebo nás kontaktujte na +420 777 721 896.

    Zaškrtnutím tohoto políčka udělujete souhlas s používáním vašich osobních údajů v rámci všeobecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR)