by ula

Kvalitní hliníková
okna a dveře Therm

Design, precizní provedení a rychlé vyřízení zakázky

Proč zvolit hliníková okna a dveře Therm?

V současné době vyrábíme hliníková okna a dveře ze systému ALUPROF. Naše hliníkové systémy přinášejí komplexní řešení pro projekci a výrobu otvorových stavebních výplní a lehkých obvodových plášťů.

Nabídka zahrnuje neizolované (interiérové) hliníkové konstrukce, tepelně izolované špičkové HI systémy, posuvné a skládací prvky, fasádní systémy a také požárně odolné konstrukce.

Naše hliníkové systémy si kladou za cíl nabídnout vysokou kvalitu, moderní design a vysokou užitnou hodnotu. Samostatnou kapitolou je pak vysoká tepelná izolace splňující nejvyšší požadavky na tepelnou úsporu budov v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu.

V neposlední řadě se jedná o prvky s vysokou bezpečností v oblasti požární ochrany a odolnosti proti vloupání. Systémy jsou doplněny o širokou škálu kování a příslušenství, které poskytuje uživatelský komfort a bezpečí.

Rychlá realizace

Přímý výrobce

Dlouhá životnost

Široká barevná škála

Nabízené systémy hliníkových oken

Profily s vyšší tepelnou izolací Aluprof MB 86, MB 104

Tepelná izolační schopnost tohoto systému je podstatně větší než dveře MB 70HI u základních systémů. Je to dáno kombinací tepelných můstků a speciálních izolačních vložek v centrální izolační komoře. Tyto vložky díky nízké hodnotě součinitele prostupu tepla snižují proudění tepla přes tuto komoru. Centrální poloha vložek taktéž omezuje konvekci a tepelné záření. Konstrukční hloubka profilů je 77mm až 95mm(rám).

Součinitel prostupu tepla Uf: až 0,6 W/m2K.
Celkový součinitel prostupu tepla ve verzi HI při zasklení izolačním trojsklem Ug 0,5 W/m2 K.Uw 0,66 W/m2 K

Profily s přerušeným tepelným mostem Aluprof MB 60, MB 70

Kompletní systémy pro výrobu hliníkových konstrukcí s tepelnou izolací je vhodný k výrobě oken, stěn a dveří. Profily mají tříkomorovou stavbu. Konstrukční hloubka profilů činí 60 mm až 70mm (rám). Tvar profilů dovoluje získat odolné konstrukce oken a dveří. Profily je možné ohýbat mj. zárubně, křídla a příčky, což umožňuje zhotovit různé druhy obloukových konstrukcí.

V systému jsou použity profilované tepelné můstky tvaru omega z polyamidu zesílené skleněným vláknem. Tvar můstků zvyšuje pevnost profilů a usnadňuje jejich odvodnění, což zajišťuje správnou tepelnou izolaci v jakýchkoli atmosférických podmínkách. Těsnění z EPDM zaručuje dobrou termickou izolaci křídel dveří, a také nepropustnost průniku vody a vzduchu.

Součinitel prostupu tepla Uf: až 1,5 W/m2K.
Celkový součinitel prostupu tepla ve verzi HI při zasklení izolačním trojsklem Ug 0,5 W/m2 K.Uw 1,0 W/m2 K.

Profily bez tepelné izolace Aluprof MB 45


Okenní a dveřní systém bez tepelné izolace je moderní hliníkovýdveře MB 45 systém sloužící ke konstrukci vnitřní nebo venkovní zástavby, které nevyžadují tepelnou izolaci např. různé druhy dělících stěn, hliníková okna, hliníkové dveře (ručně i automaticky posuvné dveře), kyvadlové dveře, pokladní přepážky, výkladní skříně, vitríny a různé prostorové konstrukce.

Hloubka těchto profilů se pohybuje od 40mm do 52mm. Těsnost je zajištěna díky využití speciálních těsnění ze syntetického kaučuku EPDM, které zaručují odolnost proti stárnutí při dlouhodobém provozu. Systém nabízí i dýmotěsné dveře. Orientační index vzduchové neprůzvučnosti Rw: 22 – 39dB

Jak na výběr hliníkových oken a dveří?
Čtěte v našem Magazínu!

Uvažujete o pořízení nových oken a dveří a zaujala vás hliníková okna a dveře? Pak zvažte všechny přednosti, výhody i nevýhody dveří a oken z tohoto materiálu. V každém případě můžete ocenit bezpečnost, jedinečný design a tepelnou izolaci, kterou přinášejí právě hliníková okna a dveře. Zajímejte se i o technologii výroby těchto stavebních prvků, protože jedině tak si vyberete správně a budete s vybraným typem oken a dveří spokojeni.

Realizace

Poptávka

Konzultace, zaměření a kalkulace je u nás vždy ZDARMA.

    Zaškrtnutím tohoto políčka udělujete souhlas s používáním vašich osobních údajů v rámci všeobecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR)